سرمایه گذاری مهاجران کانادا

سرمایه گذاری مهاجران

برنامه سرمایه گذاری مهاجران

(Immigrant Investor Program)

سرمایه گذاری مهاجران

آیا می خواهید در کبک زندگی کنید؟
استان کبک تجارت خود را دارد
برنامه های مهاجرت:

برنامه سرمایه گذار کبک
برنامه کارآفرین کبک
برنامه سرمایه گذاری فدرال مهاجرین بسته است. ما دیگر برنامه های این برنامه را نمی پذیریم.

در 19 ژوئن 2014 ، بیل سی -31 به صورت قانونی تبدیل شد – بایگانی و خاتمه یافتن برنامه های هنوز هم در حساب کاربری برنامه سرمایه گذار مهاجرین فدرال و برنامه کارآفرین.

اگر برای این برنامه درخواست داده اید
ما درخواست شما را فسخ کردیم. بعد از اینکه فرم خود را برای ما ارسال کردید ، هزینه های شما را بدون بهره باز می گردانیم.

ما هزینه های برنامه دیگر مانند:

تست های زبان
حسابرسی مالی
عوارض بانکی
هزینه نمایندگی
چگونه هزینه های خود را برگردانید
بازپرداخت هزینه های درخواست برای فرم سرمایه گذاری مهاجرین فدرال IMM 5778E (PDF ، 1.52 MB)
آن را برای ما ایمیل کنید
اطلاعات بانکی بسته به کشور یا قلمرو شما ممکن است متفاوت باشد. برای جلوگیری از تاخیر ، برای تکمیل اطلاعات حساب بانکی خود با بانک محلی خود تماس بگیرید.

پاسخ به سؤالات مربوط به خاتمه برنامه های سرمایه گذار مهاجر و کارآفرینان را مشاهده کنید.

امکانات
دریابید آیا واجد شرایط هستید یا خیر
بیایید به کانادا

کبک

برنامه سرمایه گذار
در تاریخ 1 ژانویه ، مؤثر ، شرایط انتخاب جدید در مورد آموختن ارزشهای دموکراتیک و ارزشهای کبک بیان شده توسط منشور حقوق و آزادیهای بشری ، برای کلیه برنامه های انتخاب دائمی جدید ارائه شده تحت یکی از برنامه های مهاجرت اقتصادی اعمال می شود. برای اطلاعات بیشتر ، به صفحه مربوط به تأیید یادگیری در مورد ارزشهای دموکراتیک و ارزشهای کبک مراجعه کنید.

نکته مهم: دریافت برنامه های انتخاب دائمی برای برنامه سرمایه گذار به طور موقت متوقف شده است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً با صفحه قوانین و روشهای مهاجرت مشورت کنید.

برای یادگیری قوانین مربوط به اسناد و قالب های مورد نیاز برای ارسال یک برنامه انتخاب دائمی ، با صفحه الزامات اسناد مشورت کنید.

برای واجد شرایط بودن در برنامه سرمایه گذار ، باید:

به تنهایی یا با همسر همراه یا همسر واقعی خود ، داراییهای خالص خالص حداقل 2000،000 دلار C را به دست آورده اید ، به استثنای هر مبلغ دریافت شده توسط کمک مالی کمتر از شش ماه قبل از درخواست خود
حداقل 5 سال سابقه مدیریت در 5 سال قبل از درخواست انتخاب را داشته باشید. این تجربه باید شامل وظایف مربوط به برنامه ریزی ، مدیریت و کنترل منابع مالی ، انسانی یا مادی تحت اختیار شما باشد. این شامل تجربه به دست آمده در کارآموزی ، آموزش یا تخصص منجر به دیپلم نمی شود
قصد اسکان در کبک را دارید
با یک واسطه گر مالی (کارگزار یا شرکت معتمد) مجاز به شرکت در برنامه سرمایه گذار ، یک قرارداد سرمایه گذاری امضا کنید
با سرمایه گذاری Québec ، یک سرمایه گذاری 5 ساله با 1.200000 دلار C سرمایه گذاری کنید – Immigrants Investisseurs Inc.
در مهلت مقرر ، گواهی یادگیری درباره ارزشهای دموکراتیک و ارزشهای کبک را بدست آورید. اعضای خانواده شما که شما را همراهی می کنند (همسر شما در سن 16 سال یا بالاتر و فرزندان وابسته شما از 18 سال یا بالاتر) نیز باید گواهی را دریافت کنند.

درخواست شما همچنین بر روی فاکتورهای دیگر ، از جمله سن ، تحصیلات و مهارتهای زبانی شما ارزیابی خواهد شد.

اطلاعات مفید

قرارداد سرمایه گذاری یکی از اسنادی است که باید با درخواست انتخاب دائم ارائه شود.
سرمایه گذاری 120000 دلار C برای یک دوره 5 ساله توسط دولت کبک تضمین شده است.
کارگزاران و شرکت های معتبر امکان تامین مالی سرمایه گذاری را ارائه می دهند.
درآمدهای حاصل از سرمایه گذاری متقاضی برای تأمین مالی دو برنامه کمک به مشاغل کبک استفاده می شود: کمک به تجارت برنامه سرمایه گذار مهاجرین (BAIIP) و برنامه ادغام اشتغال برای مهاجران و اقلیت های قابل مشاهده (PRIIME).
در پایان دوره 5 ساله ، کارگزار یا شرکت معتبر ظرف 30 روز متقاضی را پس از پرداخت 2000000 دلار بدون بهره بازپرداخت می کند. با این وجود ، در صورت تضمین تأمین اعتبار سرمایه گذاری ، مبلغ بازپرداخت ممکن است متفاوت باشد.

جلسات استقبال شخصی برای سرمایه گذاران مهاجر

Investissement Québec – Immigrants Investisseurs Inc. ، یک شرکت تابعه از شرکت دولتی Investissement Québec ، جلسات اطلاعاتی متناسب با سفارشی را ارائه می دهد. می توانید در مورد موضوعات مورد علاقه شما مانند اقتصاد کبک ، املاک و مستغلات ، فرصت های شغلی و سیستم آموزش مطلع شوید و به تمام سوالات خود پاسخ دهید.

برای ثبت نام در یک جلسه ، به وب سایت Investissement Québec – Immigrants Investisseurs Inc. بروید.

همچنین می توانید برای نمایش اطلاعات بیشتر در مورد کبک و فرصت های سرمایه گذاری آن ، Live and Invest in Québec را ببینید.

برای کسب اطلاعات بیشتر

لیست واسطه های مالی

کبک

برنامه کارآفرین
در تاریخ 1 ژانویه ، مؤثر ، شرایط انتخاب جدید در مورد آموختن ارزشهای دموکراتیک و ارزشهای کبک بیان شده توسط منشور حقوق و آزادیهای بشری ، برای کلیه برنامه های انتخاب دائمی جدید ارائه شده تحت یکی از برنامه های مهاجرت اقتصادی اعمال می شود. برای اطلاعات بیشتر ، به صفحه مربوط به تأیید یادگیری در مورد ارزشهای دموکراتیک و ارزشهای کبک مراجعه کنید.

قبل از ارائه درخواست خود حتماً قوانین و روش های مهاجرت و اطلاعات مربوط به دوره های دریافت برنامه های انتخاب کبک را بخوانید.

برای واجد شرایط بودن در این برنامه ، باید شرایط زیر را رعایت کنید:

جریان 1

شما باید در کبک مستقر شوید و شغلی را ایجاد کنید که قبلاً از طریق شتاب دهنده تجارت یا دستگاه جوجه کشی یا یک مرکز کارآفرینی دانشگاهی پیشنهاد خدمات دریافت کرده اید. شما می توانید پروژه خود را به تنهایی یا با دیگران انجام دهید ، حداکثر تا سه اتباع خارجی دیگر که متقاضیان انتخاب دائمی به عنوان کارآفرین برای همان پروژه ارسال شده اند.
شما باید پروژه کاری خود را در قالب یک برنامه تجاری و همچنین یک پیشنهاد خدمات ارائه دهید.
شما باید تا مهلت مقرر ، گواهی یادگیری در مورد ارزشهای دموکراتیک و ارزشهای کبک را بدست آورید. اعضای خانواده شما که شما را همراهی می کنند (همسر شما در سن 16 سال یا بالاتر و فرزندان وابسته شما از 18 سال یا بالاتر) نیز باید گواهی را دریافت کنند.

تحت برنامه کارآفرینان ، جریان 1 ، هیچ لیست از سازمان های حمایتی ، یعنی انکوباتورهای تجاری ، شتاب دهنده های تجاری و مراکز کارآفرینی دانشگاه مجاز به پشتیبانی از متقاضیان کارآفرین تحت این جریان و پروژه خود وجود ندارد ، و همچنین هیچ معیار تنظیم شده ای برای تشخیص این سازمان ها وجود ندارد.

با این وجود ، برای کمک به شما در این روش ، می توانید برای اطلاعات با لیستی از پروژه ها از انکوباتورهای تجاری ، شتاب دهنده های تجاری و مراکز کارآفرینی دانشگاه ، با پشتیبانی وزارتخانه های دی لسکوونی و دی نوآوری مشورت کنید.

یک انکوباتور تجاری ، شتاب دهنده تجارت یا مرکز کارآفرینی دانشگاهی که می خواهد از متقاضی کارآفرین و پروژه خود پشتیبانی کند ، باید تعریف مناسبی را ارائه دهد:

“شتاب دهنده كسب و كار” سازماني با تأسيس در كبك است كه خدماتي را براي افرادي كه پروژه هاي تجاري آنها در جهت رشد شركت هاي نوآورانه در نظر گرفته شده ارائه مي دهد.
“مرکز کارآفرینی دانشگاه” سازمانی است که توسط یک نهاد دانشگاهی به بخش 1 قانون احترام به مؤسسات آموزشی در سطح دانشگاه (فصل E-14.1) یا سازمانی وابسته به چنین مؤسسه ای اداره می شود که به آنها خدمات مشاوره ای ارائه می دهد. کارآفرینان
“انكوباتور كسب و كار” سازماني با تأسيس در كبك است كه خدمات مشاوره اي از جمله ميزباني را براي افرادي ارائه مي دهد كه پروژه هاي تجاري آنها در جهت ايجاد مشاغل نوآورانه است.

سازمان باید توانایی خود در حمایت از متقاضی و پروژه خود را نشان دهد.

برای این منظور ، باید یک سرویس خدماتی بنویسد که در آن خدماتی را که قصد دارد به کارآفرین برای انجام پروژه خود ارائه دهد ارائه دهد. سازمان پشتیبانی همچنین باید:

طرح پشتیبانی پیشنهادی (لیست و شرح خدماتی که قصد دارد برای انجام پروژه به متقاضی ارائه دهد).
برنامه عملیاتی (بودجه دقیق برای ارائه خدمات و برنامه انجام فعالیتهای پشتیبانی ، یعنی خدمات ارائه شده).
تخصص آن به عنوان شتاب دهنده تجارت ، انکوباتور تجاری یا مرکز کارآفرینی دانشگاه (مهارت ها و دستاوردهای آن در رابطه با پروژه کارآفرین).

همانطور که در راهنمای نوشتن خدمات پیشنهاد شده است – برنامه کارآفرینان – مؤلفه 1 ، هدف از ارائه خدمات ارزیابی میزان کفایت پروژه تجاری است که توسط متقاضی مهاجرت و توانایی سازمان در پشتیبانی از اجرای آن ارائه شده است. منابع مستقر در سازمان پشتیبانی باید برای تأمین نیازهای مربوط به انجام پروژه کارآفرین کافی و سازگار باشد.

توجه داشته باشید که حتی اگر قبلاً پروژه تجاری خود را در کبک راه اندازی کرده باشید ، ممکن است هنوز واجد شرایط دریافت برنامه کارآفرین باشید ، تا زمانی که این پروژه هنوز به طور کامل اجرا نشده است. با این وجود ، شما باید تمام قوانین برنامه را رعایت کنید ، از جمله ارائه یک برنامه کاری و برآورده کردن الزامات مالی.

جریان 2

شما باید در کبک مستقر شوید تا یک تجارت ایجاد و یا کسب و کار کنید.
شما باید یک مؤسسه سرمایه گذاری و یک سپرده گذاری امنیتی را در یک موسسه مالی با یک موسسه در کبک که با آنها قرارداد انعقاد قرارداد امضا کرده اید ، تهیه کنید:

برای راه اندازی مشاغل خود باید از سپرده راه اندازی استفاده کنید. اگر کار خود را در خارج از کلان شهر مونترال (CMM) تنظیم کنید ، میزان مورد نیاز کمتر است (200000 دلار کانادا). در صورت واقع شدن مشاغل در CMM ، به مبلغ 300،000 دلار CAD سپرده لازم است.
سپرده امنیتی 200000 دلار کانادا به عنوان بیمه ای است که واقعاً تجارت شما ایجاد می شود. پس از اثبات اینکه برنامه کاری شما انجام شده است بازپرداخت می شود.
شما همچنین باید به تنهایی یا با همسر یا همسر واقعی خود حداقل 900000 دلار CAD ارزش خالص داشته باشید و باید نشان دهید که این پول به طور قانونی به دست آمده است.
شما باید پروژه خود را در قالب یک برنامه تجاری ارائه دهید.
شما باید تا مهلت مقرر ، گواهی یادگیری در مورد ارزشهای دموکراتیک و ارزشهای کبک را بدست آورید. اعضای خانواده شما که شما را همراهی می کنند (همسر شما در سن 16 سال یا بالاتر و فرزندان وابسته شما از 18 سال یا بالاتر) نیز باید گواهی را دریافت کنند.
اگر تصمیم به ایجاد مشاغل گرفتید ، باید حداقل 25٪ سرمایه سهام آن را در اختیار داشته باشید و آن را کنترل کنید. اگر تصمیم به کسب و کار گرفتید ، باید حداقل 51٪ سرمایه سهام آن را در اختیار داشته باشید و آن را کنترل کنید.
کسب و کار شما نباید در هیچ یک از فعالیت های زیر شرکت کند:
وام های روزپرداخت ، واریز وجه و یا پیش پرداخت پول را بررسی کنید
توسعه املاک و مستغلات یا کارگزاری املاک و مستغلات
تولید ، توزیع یا فروش محصولات یا خدمات جنسی مستهجن یا جنسی مربوط به صنعت رابطه جنسی ، مانند رقص برهنه یا شهوانی ، خدمات اسکورت یا ماساژ وابسته به عشق شهوانی
مربوط به شما
حتماً در طول 5 سال قبل از تاریخ درخواست شما در عمل بوده است

این مسئولیت کارآفرین است که زیر جریان 2 برای یافتن یک موسسه مالی در کبک برای ایجاد سپرده های نوپا و سپرده های امنیتی استفاده می کند. هیچ توافقی بین وزارتخانه و مؤسسات مالی امضا نشده است. معاملات مالی مربوط به سپرده های نوپا و سپرده های امنیتی باید مطابق شرایط و ضوابط تعریف شده توسط موسسه مالی منتخب انجام شود.

آیین نامه مهاجرت کبک ، یک موسسه مالی را به عنوان “بانکی با تأسیس در کبک که عضو شرکت بیمه سپرده گذاری کانادا است ، تعریف می کند و تحت قانون بانک (SC 1991 ، c. 46) یا یک تعاونی خدمات مالی با این قانون اداره می شود. قانون در مورد احترام به تعاونی های خدمات مالی (فصل C-67.3) “.

لطفاً توجه داشته باشید که از یک مهاجر انتخاب شده به عنوان کارآفرین تحت برنامه ، نمی توانید در پنج سال قبل از ارسال درخواست انتخاب خود ، شغل خریداری شده را خریداری کنید.

درخواست شما نیز براساس سایر عوامل و معیارها ارزیابی خواهد شد از جمله:

سن شما
سطح تحصیلات شما
مهارت های زبان فرانسه و انگلیسی
خودکفایی مالی شما
بازدیدهای شما از کبک
خانواده شما در کبک

توجه داشته باشید که حتی اگر قبلاً پروژه تجاری خود را در کبک راه اندازی کرده باشید ، ممکن است هنوز واجد شرایط دریافت برنامه کارآفرین باشید ، تا زمانی که این پروژه هنوز به طور کامل اجرا نشده است. با این وجود ، شما باید تمام قوانین برنامه را رعایت کنید ، از جمله ارائه یک برنامه کاری و برآورده کردن الزامات مالی.

منبع

کانادا

مهدی براتعلی پورمشاهده نوشته ها

وکیل دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی؛ موسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *